Куче оди во тоалет и си пушта вода (Видео)


282345-pas

Сопственикот на ова куче тврди дека го издресирал самиот да го користи тоалетот и вц школката.

За да докаже го снимил како оди во вц, завршува работа а на крајот дури и самиот пушта вода.

Ова ме спаси од шетање во зима додека е надвор ладно – напишал сопственикот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1