Кумановец речиси 1 месец силувал вработена во неговата фирма


post_rapeКумановец на возраст од 42 години од 10 јуни до 5 јули, инаку управител и сопственик на фирма, на вработена во неговата фирма, во  неколку наврати и пуштал видео материјали со порнографска содржина и вршел други полови дејствија над истата, соопшти кумановската полиција.

Кумановецот доби кривична пријава за „обљуба со злоупотреба на положбата“, а истражен судија му одреди мерка куќен притвор во траење од 30 дена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1