Направија нараквица која го спречува неверството


Високотехнолошките нараквици претставуваат најнов хит за многумина кои сакаат да внимаваат на своето здравје, храната која ја јадат, па дури и сексуалниот живот.

Нараквица која го спречува неверството

Само со еден поглед на податоците, вашиот партнер може да дознае дали сте имале секс и колку бил возбудлив истиот.

Ова истовремено значи и крај за лажните оргазми бидејќи оваа нараквица ги следи сите податоци од минута во минута.

Поединечните уреди се така дизајнирани што можете да ги носите цело врме, па дури и под тушот. Всушност, се очекува дека наредната генерација на овие нараквици ќе дојде во облик на фластери кои никогаш нема да морате да ги извадите.

365

Нараквица која го спречува неверството

Нараквица која го спречува неверството

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1