Жени ќе плачете и ќе и завидувате на девојкава – мажи – УЧЕТЕ :)


zach-braff-proposal-video_3-620x333Мет Халберт ја запроси Џенис како што тоа може да го стори човек кој навистина е вљубен.

Погледнете што смисли тој, како на сето ова реагира Џенис, и каква улога во просидбата има актерот Зек Браф.

Само гледајте и уживајте!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1