Леб и јајце во голема шолја – За 1 минута извадете се пред гостите – Совршен оброк


Ви дојдоа гости ненајавени – со овој лесен брз рецепт ќе изгледа како цел ден да сте подготвувале мени за нив. Се што ви треба е една голема шоља за чај, јајца и се што ќе ви се најде по дома од зеленчук. ставете во микро и послужете. kis jaje u mikro

Погледнете колку е лесно

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1