Лек против херпес на усните


Брзо и безболно… Само оние кои страдаат од херпеси, знаат колку е тоа напорно.

herpesОва сигурно ќе ви помогне.

Земете едно парче лук и исечете го на половина. Ставете го на местото каде имате херпес и држете го 1 минута. Почекајте 5 минути, па повторете ја постапката и со другата половина од лукот на истото место 1 минута.

Тоа е целата мудрост, а вашиот херпес набрзо ќе исчезне.

popara.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1