Лепа Брена се огласи по несреќата – поминала низ пекол – долго ќе закрепнува


Среќна сум што завршив само во гипс. Можев и полошо да поминам.

-На јаки лекови сум, вели Лепа Брена по несреќата која ја доживеа во која го скрши лактот.

1377323-2brena

Инаку, Лепа Брена и летово ги скрши двете раце кога падна во Хрватска, а сега доживеа иста несреќа кога падна по скали. Вели дека можела да помине и многу полошо, па затоа е среќна.

На пејачката и следат месеци закрепнување.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1