Лепа Лукиќ низ солзи: Морав да се резилам во тие шоуа, немав друг избор


-Издржувам четиричлено семејство, значи, и мојата куќа и тоа семјество. Само тоа ми остана од брат ми, рекла пејачката во контактна емисија.lepa-1-640x350-520x284

Лепа Лукиќ учествуваше во Големиот брат, Фарма и Парови и неколкку пати излегуваше и се враќаше. Иако ниту еднаш не победила, од хонорар заработила сосема солидно.

На нејзиното прво појавување во такво шоу реагираше српската пејачка фела, која ја осуди манипулацијата на продукцијата со жената во години. Пејачите бараа да ѝ се помогне на кутрата жена за да не се резили и да ја напушти куќата на Големиот брат.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1