Линк: Во живо натпреварот Вардар – Стеауа Букурешт


Во тек е натпреварот меѓу Вардар и Стеауа Букурешт

Натпреварот може да го следите на овие линкови

ЛИНК 1

Линк 2 

Линк 3

vardar bukurest

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1