Љубов или.. : Убавица се сврши со старец (Фото )


Дваесет и петгодишната ди-џејка Габи Греко е позната по тоа што сака да биде гола и ги почестува фановите со голи фотографии на социјалните мрежи, но уште полуда работа е тоа што му е свршеница на 71-годишниот претприемач Џефри Еделстин.brynne_edelstein_gaby_grecko_19nql0h-19nql0o_thumb_medium500_316

Австралиската диџејка изјавила дека сака да биде гола, бидејќи тогаш се чувствува силно.

 

На социјалните мрежи постојано објавува фотографии на кои таа е без облека и во провокативни пози, а без проблем се соблекува и во јавност, па така еднаш гола се шетала и низ град.

 За да го изрази своето незадоволство поради строгите правила на Инстаграм, таа неодамна позирала со бизарни цртежи на нејзиното голо тело.ubavaa-424x800

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1