Луксуз и гламур – ѕирнете во домот на Лепа Брена


Фолк-пејачката Лепа Брена ги отворила вратите од својот дом и покажала како изгледа нејзината луксузна вила.

Изјавила дека нејзиниот сопруг Боба води повеќе сметка за храната која се купува за дома, но дека откако два пати се изборила со тромбоза и тоа како внимава на себеси.

Погледнете како изгледа нејзиниот дом:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1