Ма каков Џордан видете го 2 год детенце што прави со кошот (Видео)


2 year old's trick-shot video goes viralМајкл Џордан помести се малку 🙂

Талентот на ова две годишно момченце е неверојатен. дава кошови од каде и да шутне.

Неговите родители го снимале и намправиле компилација од некои негови неверојатни погодоци.

Погледнете. 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1