Мајка се шокирала кога го прегледала телефонот на малолетната ќерка


Мајка од Америка останала шокирана откако погледнала какви пораки испраќа нејзината ќерка со врсниците од своето училиште.
Соња Сибари и нејзиниот сопруг направиле апликација преку која сите пораки кои ги праќа нивната ќерка, пристигнуваат на нивниот телефон. Брачниот пар се шокирач кога видел дека нивната 13-годишна ќерка Ени Сибари испраќала пораки во кои ги кани момчињата да имаат секс со неа.
mobilen vo skolo– “Срам да ти е што не доаѓаш во сабота. Носам кондоми со мене”, “Дали ти се допаѓам, така би те… “, “Дали си ти валкан пушач?”, се само дел од пораките кои ја запрепастиле мајката на малолетничката.
Оваа мајка иако на почетокот се двоумела дали е исправен чекор да и влегува во приватноста на нејзината ќерка, сега не се кае поради тоа и упатува апел до родителите да внимаваат на своите деца бидејќи младината е излезена од контрола.
Кога малолетничката дознала дека нејзините родители знаат каков тип пораки им праќа на момчињата, веднаш ја префрлила вината на нивна сметка, обвинувајќи ги за тоа што и “копале” по приватноста.
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1