Македонија во шок – Ифет го уби Џемил (Видео)


Македонија во шок – Ифет го уби Џемил – епилогот од турската серија која ја емитува Канал 5 ги вознемири фановите од Македонија. 🙂

Фејсбук е преполн со коментари за завршницата на серијата.

,, не ми се верува дека го застрела,,

,, ајде некој нека ми каже дали ќе преживее па не е фер вака,,

,, лелеееееее ифет го уби џемил,,

Ова се дел од коментарите на фејсбук

Инаку во последната епизода Ифет го застрела својот сакан Џемил – велат случајно 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1