Македонскиот актер заврши со помодрено око


Славиша Кајевски, познат актер во Македонскиот народен театар, на социјалните мрежи објави фотографија на која се гледа неговото помодрено око.

Сепак, тој на шала напишал „Тежок е патот до Оскарот“, но не открива што навистина се случило.

slavisa1

Think.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1