Македонско ФИЌО на продажба (Фото)


Оваа фотографија осамнала на сајт за огласи за продажба на автомобили. Гордиот сопственик го продава своето македонско фиќо. Фотографијата е превземена од фејсбук профилот Вергина ( а не Куклеш) објавена од Мотика.мк

fico mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1