Мал авион за малку ќе удреше во Милениумскиот крст на Водно (Видео)


krst avionМало авионче прелета многу блиску до Милениумскиот крст на Водно, за малку не се удри во него.

Според порталот ЗаСе се работи за обид на пилотот да покаже колку е умешен.

– но сепак дали е ова умешност или лудост?

Видео – ЗаСе

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1