Маленко руши рекорди во дисциплината БРАК – се ожени по 4 пат


malenko111Александар маленко се оженил по 4 пат.

Како што објави Прес 24 новата избраничка на пливачот е Фанче од Охрид и е сопственичка на хотел во Охрид.

Маленко зад себе има три неуспешни брака од кои има три деца.

4 та среќа за Маленко – му посакуваме долга – вечна љубов со Фанче

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1