Мамо зошто не остави? трогателната приказна на две дечиња


Тажна приказна која зборува за четири братчиња во Брчко кои ги оставила мајка им и никогаш повеќе не им се јавила.Screenshot_104

Иако се лути на својата мајка, нивната едиствена желба е повторно да бидат заедно.

Погледнете ја оваа трогателна приказна која е емитувана во емисијата “Ispuni mi želju” на Hayat телевизија.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1