„Масакр“ на дрвјата спроти Сити мол (Фото)


Неколку десетина години стари дрвја спроти трговскиот центар Сити мол во населбата Карпош 4, утрово беа исечени, пишува Лидер

Повеќе фотографии на – Лидер.мк

Фото - Лидер.мк

Фото – Лидер.мк

Фото: Лидер.мк

Фото: Лидер.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1