Маска за Ајфон живо џабе – само 233.000 евра


Маската за ајфон наречена „Лотус“ е направена од британската компанија „Уник“

Доколку сакате да имате ваков ајфон за неа ќе мора да платите ни помалку ни повеќе туку 233.000 евра.

Маската е направена од 18 каратно злато, ретки розови и бели дијаманти и рачно изработена италијанска кожа.

Ова е досега најскапата маска за телефон. Според производителот бидејќи е луксузна ќе ја има во ограничени количини и за посебни клиенти.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1