Не можела да влезе со ќеркичката во кладилница, па ја врзала пред вратата како куче (Видео)


Службениците од осигурителна компанија во Богнор Риджизу во Западен Сасекс, не можеле да поверуваат кога забележале како преку улица мајката ја врзала својата четригодишна ќерка со каиш и влегла во обложувалницата да се клади.

Поради тоа што не можела да ја внесе внатре, мајката ја оставила својата ќерка пред врата врзана, а откако излегла ја одврзала и ја пуштила сама да се движи покрај прометната улица, низ која со голема брзина се движеле автомобилите.

Ваквиот настан бил снимен од страна на службеници од осигурителната компанија кои не можеле да поверуваат во тоа што го виделе.

 

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1