Мажот кој се разнесе во Белград е идентификуван


Станува збор за Владимир М. 57-годишен маж кој на полицијата и бил познат како корисник на наркотици.bomba-belgrad

Денеска напладне, сега идентификуваниот Владимир се разнесе во слаткарницата „Петковиќ“ во центарот на Белград.
Тој влегол во локалот, наредил сите да излезат па легнал на бомбата и се разнел.

Освен него, никој друг не настрадал во инцидентот.

Хорор во Белград: Влегол во пекара, легнал на бомба и се разнел

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1