Ме гледаш ли од горе: Синот на Цеца му посвети песна на својот татко Аркан


sin500

 

Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ на својот покоен татко Жељко Ражнатовиќ Аркан му посвети уште една емотивна песна, на вчерашниот ден кога се навршија 14 години од неговата смрт.

Еве како Вељко своите емоции ги преточи во песна за неговиот покоен татко:

pesna500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1