Ме избрка од работа сега ќе зажалиш за тоа – бесен работник претепа директорот


Во едно крагуевско претпријатије утрово еден од работниците кој најверојатно останал без работа, физички го нападнал директорот на фирмата. Како што дознава српски Ало, директорот С.Џ има повреди на главата каде моментално се наоѓа во Ургентен центар.brza pomos

– Пациентот има повреди на главата и носот засега се уште не се знае колку се сериозни повредите. Случајот е пријавен утрово околу осум часот, велат од Итната помош.

Полицијата работи на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1