Порно актер ја претепал сопругата- одбила „тројка“ со малолетничка


Порно актерот Хилан Тејлор, наводно ја претепал својата партнерка, а причина за немилиот настан е тоа што таа одбила да има секс со малолетна девојка.

porno mladi seks

Тејлор, во куглана запознал девојка, Азијатка која му кажала дека има 18 години, но подоцна признала дека е четири години помлада.

Откако се било договорено, партнерката на Тејлор одбила „тројка“, а тој неможејќи да се исконтролира ја нападнал, по што веднаш бил приведен.

Ден потоа тој е ослободен, бидејќи неговата сопруга ја повлекла тужбата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1