Меколи Калкин се обидел да се самоубие


Macauley CulkinЅвездата на филмот “Сам дома” Меколи Калкин се обидел да се самоубие со коктел од дроги и таблети.

32- годишниот Калкин според  “Нешнл инквајер” прво си вбризгал хероин, потоа испил и поголемо количество лекови против болки.

За среќа на пријателите им кажал што планира па Брзата помош стигнала точно на време.

Актерот веќе предолго време се бори со својата зависнот од дрога.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1