Мелани Грифит не личи на себе – како восочна фигура е од ботоксот (ФОТO)


Поранешната сопруга на латино заводникот Антонио Бандерас, актерката Мелани Грифит (58) одамна е запишана на листата на ѕвезди за кои очигледно дека си „поиграле“ малку со своето тело, особено со лицето.melanie-griffith-before-and-after

Иако тоа никогаш јавно не го признала, изгледа дека Мелани тешко се справува со промените коишто ги носат годините па очајнички се обидува да го задржи младешкиот излед. За жал, наместо тоа нејзиното лице е сосема изобличено, а нејзиниот „замрзнат“ изглед обожавателите одамна му го препишуваат на ботоксот.

Мелани и понатаму одбива да признае дека нешто правела на своето лице.melani botoks

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1