Мелез (27 години) тврди дека е вонбрачен син на Бил Клинтон од неговата врска со ескорт дама (Фото)


Мелез (27 години) тврди дека е вонбрачен син на поранешниот американски претседател Бил Клинтон. Тој е убеден дека е плод на кусата афера која неговата мајка која е афроамериканка ја имала со Клинтон додека работела како ескорт дама. Дека афера имало велат доказ се и фотографии кои ги поседуваат.

mladic1_1370107392_670x0
Американски таблоид  “Глобус”, стапил во контакт со 27-годишниот човек, им раскажал дека неговата мајка имала афера со Клинтон по која останала бремена и родила син – но никому не кажала кој е таткото. Сите само претпоставуваа дека е белец бидејќи сум мелез, рекло момчето кое е убедено дека тој е плод на таа афера меѓу мајкаму и Клинтон. Дури изјавил и дека личи на него и конечно би сакал да го запознае својот татко и полусестрата Челзи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1