Министерот Миле Јанакиевски си ја пукнал аркадата? (Фото)


Со фластер на леовото око, министерот за транспорт и врски Миле Јанакиевски се појавил на трбинината на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево.

На фотографијата која ја објави прес24 се гледа министерот со фластер на окото. Нема информација каде се ,,зденал,, министерот и како се повредил.

Фото – Прес24

mile so flaster

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1