Министерот Спасов стана татко – доби син


Министерот за труд и социјална политика, Диме Спасов, доби син.

dime spasov

Тој пред една година стапи во брак со својата долгогодишна љубов Бојана.

Ова е првото дете на семејството Спасови.

Редакцијата на Mknews му честита на министерот Спасов.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1