Мирно спијте – Клеопатра прорекна НЕМА КРАЈ НА СВЕТОТ


Prorocica-KleopatraПознатата Клеопатра децидно изјавила дека на 21 декември нема да има кај на светот. Можете мирно да спиете што оваа јасновидка не го видела крајот на светот.

,, Пропаѓаме како и сите останати, но нема на 21 декември да е крај на светото. Цела земја е под дејство на цунами, војни, урагани, поплави.

На прашањето зошто рекла – па политичрите и сите кои можеа нешто да уништат, уништија се, па сме опустошени. Апокалипсата и да дојде ќе помисли дека веќе била кај нас,, вели Клеопатра.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1