Монструм: 60 годшен педофил од Србија го уби таткото на својата 16 годишна љубовница


Ненад Тодоровиќ е новиот монструм за кој слушна целиот Балкан.

dete pedofilТој има 60 години и е уапсен во понеделникот кога со автоматска пушка го уби својот пријател Миомир Васиќ на 42-годишна возраст.

Соседите се во шок. Тие велат дека двајцата веќе подолг период се расправале бидејќи убиецот бил во љубовна врска со 16-годишната ќерка на покојниот.

-Мотив за убиството е ќерката на Васиќ. Имено, Тодоровиќ има жена и две мали деца, а бил во врска со малолетничка. Тој и пишуваше безобразни пораки. Таткото разбрал за тоа и се загрижил како секој родител за своето дете. Човечки отиде да разговара со пријателот, но тој го уби, раскажа една сосетка за српските медиуми.

Очевидци тврдат дека Васиќ не ни успеал да разговара со љубовникот на својата ќерка бидејќи истиот го разрешетил со повеќе куршуми уште пред да излезе од автомобилот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1