Монструмот кој си ги закла трите деца често пишувал за нив – ова се последните пораки


Моите деца се моја душа, Алах нека ги чува од зло.

Вакви објави на Фејсбук постојано имало на профилот на таткото од Босна, кој си ги закла децата.

Совиќ бил доста активен на Фејсбук со пораки за децата и никој не насетувал дека ќе има приказната хорор крај.

Тој ги уби децата и се самоуби откако сопругата го напушти.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1