МОРБИДНО: Ја сликал ќерка му крај морето, а потоа видел нешто што го смрзнало! (ФОТО)


По прошетката, таткото одлучил да ја слика својата пет годишна ќерка, но кога дошол дома и детално ги погледнал фотографиите, забележал дека на едната има нешто многу језиво.ker.jpg500

Во истиот момент ја сликал неколку пати ќерката, но само на едната го имало тоа што го преплашило.

Дали се ова нозете на некој дух, или на некој кој стои зад девојчето, па таткото не го видел, или е во прашање камен со чуден облик?

Заклучете сами.1ker.jpg500

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1