Му се заглавил во анусот 23 см вибратор – морал во болница


Лекарите примиле маж кои бил во среиозна здраствена состојба, а се зачудиле кога ја откриле причината за неговото влошено здравје. Имено човекот во анусот и во дебелото црево имал заглавено вибратор долг 23 см.

Доктор Jao Liking од болницата во Шангај, Кина изјави дека не биле сигурно дали хируршки или на друг начин да го отстранат вибраторот со должина од неверојатни 23 сантиметри, на крајот успеале и мажот е во добра состојба.

Проблемот настанал што човекот од срам не сакал да се јави на лекар, 4 дена живеел со вибраторот внатре, по што се создала и инфекција. Несреќниот маж, изјавил дека тоа го направил за да го зачини сексуалниот живот со жена му, но вибраторот се заглавил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1