Му соопштуваат дека се разбудил од кома по 10 години – погледнете ја неговата реакција


Откако се онесвестил од преголема конзумација на алкохол, неговите пријатели решиле да го заплашат и му подготвиле замка која ќе ја памети цел живот.screenshot_108

Реј поради возење во алкохолизирана состојба ја добил петтата казна и затоа пријателите решиле да му одржат лекција.

Кога Реј се онесвестил во алкохолизирана состојба, го внеле во соба која личела на болничка и со помош на актери кои глумеле доктори го излажале дека тукушто се буди од кома во која бил 10 години од 2013 и дека сега е 2023 година.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1