МВР најави прес конференција во 14:30


Денеска со почеток во 14:30 часот Министерството за внатрешни работи ќе одржи конференција за новинарите. Се очекува да бидат соопштени повеќе информации во врска со настаните во Куманово.

mvr-zgrada

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1