МВР објави видео снимки од престрелката ВИДЕО


Министерството за внатрешни работи објави видео снимка, дел од акцијата спроведена во кумановска Дива населба.Screenshot_207

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1