На гости кај Путин – Видео


По повод прославувањето на шеесеттиот роденден на Претседателот на Русија Владимир Путин снимен е докуметарен филм под наслов „На гости кај Путин“.

Погледнете го видеото

putin

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1