На нашите ракометари им треба поддршка – Видео на Кире Лазаров до Македонија


kiril lazarovИако измалтретирани по 20 часа пат стасаа до Севиља, нашите ракометари ќе го остават срцето на теренот.

Им треба подршката од сите нас – од македонските навивачи. Еве што вели во пораката до македонската јавност Кирил Лазаров.

Извор – Супер Спорт

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1