Ексклузивно: Чудо се случи во Скопје (Фото)


Oва е навистина чудо!!!

Вистинско чудо се случи во Скопје. Ако досега никој не веруваше дека ова е можно, оваа фотографија е доказ за спротивното.По најавите за порамнување на сметките на Топлификација, скопјанец сигурно неможел да им поверува на своите очи кога ја добил декемвриската сметка – тој и должи на ТОПЛИФИКАЦИЈА ни помалку ни повеќе туку ,,0,, денари.

Е ова е навистина чудо. 🙂 🙂

Foto – Dnevnik

smetka

toplosmet

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1