Најбизарни вести во 2012 година


Маратонски секс со најдебелата жена? Ја продава својата невиност на аукција? Аналните тетоважи како иден хит? Се се ова бизарни вести кои изминатата година привлекоа големо внимание.

polina-poter-debela-zena „Диета“ на најдебелата жена на светот

Полина Потер е прогласена за најдебела жена на светот во 2011 година, кога имала неверојатни 291 килограм.

Во јули во весниците изјавила дека изгубила 45 килограми благодарение на маратонските партии на секс со својот поранешен маж.

slide_271526_1916016_freeРиба која јаде тестиси

Зубата риба чија тежина достигнува до 25 килограми е приметена во водите на езерото Лоу Јегер во Илиноис, иако нејзиното природно живеалиште е во Амазон. И покрај тоа што се храни со ореви, полжави и водна вегетација, кога се во близина на луѓето тие можат да ги изедат и тестисите.

Октомајка и мама од солариум
Две мајки предизвикаа голема конфузија поради нивната перцепција на родителството. Надја Сулејмани, која по вештачкото оплодување добила осум деца, одлучила да се занимава со порнографија со цел да го прехрани големото семејство.Од друга страна Кренцил Патриша, дама од Њу Џерси, била обвинета поради тоа што ја однела нејзината петгодишна ќерка во солариум, каде што добила изгореници од втор степен.

anal tetovaza

Анални тетоважи

„Аналните тетоважи се иден хит“, ова се коментарите на луѓето кои на 17 Tatu expo-u во Јужна Флорида ја запознале девојката која гордо ги покажала своите контроверзни тетоважи.
Таа има 22 години, а со тетовирањето започнала уште од својата 17 година.
На прашањето дали боли тетовирањето на така деликатна и осетлива регија на телото, таа

slide_271526_1916022_freeодговорила: „Чуството е многу добро“.

Најголем пенис

На аеродромот во Сан Франциско американските цариници го запреле Џон Фалкон поради сомнение дека има скриено оружје меѓу нозете. Меѓутоа, Фалкон таму сокрил нешто сосема друго.

Овој 41 годишен маж има најдолг пенис на светот кој е долг 23 сантиметри, додека за време на ерекција достигнува и должина до 34 сантиметри.

slide_271526_1916023_free

Невиност во акција

Која е цената на невиноста? Во случајот со Катерина Мигљорини, бразилската студентка изнесува 600,000 евра колку што изнесувала најголемата цена на онлајн аукцијата.
„Имам 20 години, одговорна сум за своето тело и не навредувам никого. За мене ова не е проституција. Кога некој нешто ќе направи во животот, тоа не може да се смета за негова професија“, вели Катарина.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1