Не и возвратил љубов – му ги пресекла вените


ziletПолицијата во Сурдулица ја уапси Светлана Д. (41) поради сомневање дека со жилет му ги исекла вените на нејзиното момче Мирослав С. (46)

Според  информациите на медиумите, двојката се расправала, а потоа Светлана го нападнала својот парнер додека спиел. Прво го удрила да го онесвести, а потоа му ги пресекла вените.

Таа на сослушувањето во полицијата рекла дека се одлучила за тој чекор затоа што тој не и ја возвраќал љубовта.

 

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1