Не тераат да ги камшикуваме и газиме со штикли по гениталии – Исповед на проститутки


Како дојде зимата ни падна прометот. Жив автомобил не поминува. Смрзнати се сите не им е до ништо а камо ли до ебе*е,, вака ја започнува својата исповед 29 годишната А.З од Суботица која веќе 12 години работи како проститутка низ целиот Балкан.

До сега 5 пати била во затвор, има 3 деца кои и ги земал центарот за социјална грижа, ја нашла колешката мртва задавена во грмушка зад бензиска, ја тепале неколкупати, и видела се и сешто.

,, имаат пиштоли, ножеви, има и такви кој ќе завршат и нема да платат а ако побараш ќе ти ја звекне една. Што да правам кому да се жалам? Вели А.З која работи на улица и секс со муштериите има на отворено.

,, бараат секакви бизарни работи, затоа и бараат проститутки да си ги остварат своите болни желби кои не смеат дома да ги покажат. Бараат се и сешто од камшикување, задоволување со предмет во анусот, газење со штикли по гениталии, горење – ма мака ми е и да кажам што се, гадни работи воглавно,, вели девојката.

Но за секоја посебна желба таа и дупло наплаќа – ,, нема џабе ни код бабае,, вели

Дневно заработува околу 100 евра. Сон и е да се легализира проституцијата, а вели таа е подготвена да си плаќа данок.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1