Руска народна правда ,,Ловци на педофили,, (Видео)


Група руси се организирале и тргнале во лов на педофили. Тие ги намамуваат а потоа ги терале затворени меѓусебно да се тепаат, пишува руски Лајф.

 Тие на интернет се преставуваат како малолетни и чекаат во нивната замка да паднат педофилите. Договараат состанок со нив, а кога ќе дојдат под закана дека веднаш ќе ги предадат на полицијата ги тераат да се самоповредуваат.

Тепањето меѓу педофилите се нашло и на интернет. Тие ги објавиле крвавите снимки како двајца педофили се кршат од ќутек меѓу себе во надеж дека победникот нема да биде предаден на полицијата.

Полицијата дошла до снимките и сега ја проверува нивната автентичност.

Пред околу една година граѓани со поставување на камери открија и обелоденија еден педофил во Русија. Пред да ја повикаат полицијата тие прво самите го казнија – погледнете како.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1