Не вртете глава – на некои жени ова им е секојдневие (Видео)


325533“Woman’s Day #throughglass” објави шокантно видео за тоа како живеат некои жени.

Целта е луѓето ширум светот да се замислат и да се загрижат на момент поради нерамноправната положба на жените

 

 

Povezane
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1