Некогаш полицаец денес жена – од Големиот Брат Андреа оди во затвор


Поранешнниот станар во „Големиот Брат“, македонкиот трансексуалец Андреа Јакимовска треба да оди во затвор, а како што вели реалната ѕвезда го наместила неговата поранешна сопруга. andrea.jpg-500

– За жал не плаќам алиментација за моите деца, но како да платам? Да го продадам бубрегот? Не работам и немам пари. Поранешната сопруга ми прави вистински пекол во живото, а сега ме тера да одам во затвор. Ме мачи тоа што не знам во кој затвор ќе одам во машки или женски, во машки не можам сепак ја сум жена, рекол Андреа за еден македонски весник.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1