Непријатна шега во лифт – Видео


Погледнете ја скриената камера во Бразил! Луѓето влегуваат во лифт, снемува струја и…

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1