Паркирање за Гинис – (Видео)


Паркирањето на мал простор е ноќна мора за најголем број од возачите, а особено за оние на кои им претстои полаѓање на возачкиот испит. Германскиот каскадер Рони Вехзелберг ова не му претставува никаков проблем. Тој со својот начин на паркирање успеа да влезе во Гинисовата книга на рекорди.

Веруваме дека неговиот стил претставува вистинско лудило за инструкторите кога истиот би се применувал и во пракса.

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1